فرم ثبت اثر

دسترسی به فرم ثبت آثار صرفا برای اعضا امکانپذیر است. در صورتی که پیشتر در سایت عضو شده‌اید از فرم زیر برای ورود به حساب کاربری استفاده نمایید تا فرم ثبت آثار برای شما نمایش داده شود در غیر این صورت فرم عضویت را پر نمایید.رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

سوالات متدوال

چرا فرم ثبت آثار برای من نمایش داده نمی‌شود؟

به منظور دسترسی به فرم ثبت آثار نیاز است تا پیشتر به عنوان هنرمند، گالری و یا مجموعه‌دار به عضویت سایت درآمده و وارد حساب کاربری خود شده باشید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری

فایل تصویر آثار باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

فایل ارسالی باید از کیفیت، وضوح و روشنایی بالایی برخوردار بوده و دارای حداقل عرض ۱۰۸۰ پیکسل باشد. فرمت‌های قابل قبول برای فایل تصاویر عبارت از jpg, jpeg, gif, png می‌باشند هر چند ترجیح آرت شاپ ارسال آثار با فرمت jpg و jpeg است. فایل‌های با حجم بالاتر از ۸ مگابایت قابل قبول نمی‌باشند.

منظور از «تصویر اصلی» در فرم ثبت اثر چیست؟

تصویر اصلی یک اثر هنری می‌بایست از کیفیت و روشنایی و وضوح خوبی برخوردار بوده و تمامی اثر را شامل شده و به دقت از کناره‌های اثر کراپ (بریده) شده باشد، بطوری که چیزی غیر از اثر هنری در تصویر دیده نشود. توجه نمایید که تصویر شما دارای حداقل عرض ۱۰۸۰ پیکسل باشد. همچنین به این نکته دقت نمایید که آثاری که تصاویر آنها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند اصلا داوری نخواهند شد و بر روی سایت قرار نمی‌گیرند.

منظور از «تصاویر تکمیلی» در فرم ثبت اثر چیست؟

توجه نمایید که در آرت شاپ به شما این امکان داده شده است تا بتوانید تصاویر مختلفی از یک اثر را برای خریداران به نمایش بگذارید. برای مثال تصاویری از زوایای مختلف یک اثر مجسمه‌سازی و یا تصاویری از جزئیات یک نقاشی که نحوه رنگ گذاری هنرمند را به تصویر می‌کشد، می‌تواند به شناخت بهتر اثر کمک نموده و در جلب نظر خریداران موثر باشد. آپلود تصاویر تکمیلی برای یک اثر اختیاری ست.

آثاری که سابقه نمایش در گالری‌ها را دارند از امتیاز خاصی برخوردارند؟

بله. سابقه نمایش در گالری‌ها و نگارخانه‌های معتبر فاکتور مهمی در بررسی کیفیت و اصالت اثر هستند. در صورتی که اثر شما از سابقه نمایش برخوردار است لطفا اطلاعات مربوطه را بصورت دقیق و کامل (شامل عنوان نمایشگاه، نام گالری نمایش‌دهنده، شهر محل نمایش و سال برگزاری نمایشگاه) وارد نمایید. برای مثال:
نمایشگاه«فلان» | گالری فلان | تهران | ۱۳۹۵

آیا پس از آن که اثری را ثبت کردم بلافاصله بر روی سایت نمایش داده می‌شود؟

خیر. آثار پس از تایید توسط کارشناسان ما بر روی سایت قرار خواهند گرفت. مدت زمان این فرآیند ممکن است از ۱ تا ۷ روز باشد. آثاری که سابقه نمایش در گالری‌ها را دارند در اولویت بررسی قرار می‌گیرند.